Медикаментозний сон під час ендоскопії

Електрокардіограма (ЕКГ) в Уман
Багато людей відкладають похід до гастроентеролога через страх перед ендоскопічними дослідженнями. Тому ми пропонуємо пацієнтам пройти ці дослідження уві сні. Це — зовсім не те саме, що анестезія, а тому значно безпечніше для нашого організму.

Методику такого ендоскопічного дослідження фахівці називають «під час медикаментозного сну» або «з седацією». У світі її застосовують уже понад 20 років.

Переваги проведення ендоскопічного дослідження в умовах медикаментозної седації очевидні — ви не переживаєте та зовсім не відчуває дискомфорту або болючості. Це дає можливість лікарю провести повноцінне обстеження, сконцентруватися на проведенні дослідження та не відволікатися при цьому на пояснення про те, як необхідно поводитися для якісних результатів.

Принцип такого дослідження простий. Перед початком процедури лікар-анестезіолог внутрішньовенно вводить спеціальний снодійний препарат. У нашій клініці ми зазвичай використовуємо найбільш безпечний препарат серед усіх — пропофол. Коли людина засинає, лікар розпочинає дослідження.

Медикаментозний сон — глибокий, тому жодного дискомфорту або неприємних відчуттів ви не відчуваєте. А коли дія препарату закінчується, зазвичай вона триває не довше ніж 30 хвилин — цього достатньо для проведення обстеження — прокидаєтеся. Седація — це не наркоз, тому вона переноситься значно легше. Після неї побічних ефектів практично не буває або ж мінімальні: млявість, загальмованость, нудота, сонливість, головний біль, тремор кінцівок.

Щоб дослідження пройшло швидко та без ускладнень, лікар-анестезіолог постійно на ньому присутній.

Ендоскопія в медикаментозному сні — це більше не боляче та абсолютно безпечно. Тому будьте уважні до свого здоров'я і не бійтеся складних досліджень. Вони допоможуть уникнути ускладнень!

І, безумовно, довіряйте свій організм тільки професіоналам та будьте здорові!

Вартість однієї процедури: 2500 грн.
Вартість колоноскопії та гастроскопії з медикаментозним сном: 3000 грн.
Запис та детальна інформація за телефоном: 0 730 299 585.