Пренатальний скринінг ASTRAIA I триместру

УЗД по вагітності Умань
Кожна майбутня мама під час першого УЗД вагітності задається питанням «Чи здоровий малюк? Чи все з ним в порядку?».

Наша мета – дати відповідь максимально точно, тому для пренатальної діагностики в І триместрі вагітності (скринінг) ми рекомендуємо сучасний програмний модуль Astraia.

В чому ж його переваги пренатального скринінгу Astraia?

  1. Програмний модуль Astraia в наш час є єдиною міжнародно прийнятою системою оцінки пренатальних ризиків, вона використовується в США та країнах Європи, схвалена Fetal Medicine Foundation (Фонд Медицини Плоду).
  2. Програмний модуль Astraia дає на порядок менше так званих «хибно позитивних» результатів, тобто шансів на хвилювання стає значно менше.
  3. Програмний модуль Astraia може розраховувати не лише ризики хромосомних аномалій плоду, але і надавати безцінну інформацію про вірогідність таких пізніх ускладнень вагітності, як прееклампсія, синдром затримки росту плода і фетоплацентарної недостатності, дозволяючи ще в другому триместрі можливість розпочати проведення профілактичних заходів, направлених на попередження таких станів.
  4. В розрахунку ризиків використовується більша кількість показників, ніж в програмах попередниках, що дозволяє отримати більш точний прогноз.
  5. Експертне ультразвукове дослідження плоду для розрахунку, з використанням програмного модуля Astraia, може виконуватися лише спеціалістом з діючим сертифікатом FMF, що є надзвичайно важливим для точності результату і строго контролюється Fetal Medicine Foundation (Фонд Медицини Плоду) шляхом постійного сертифікованого моніторингу професійної підготовки лікарів.

Єдиний спеціаліст в м. Умань, що має діючий сертифікат лікаря УЗД FMF – Прядкіна Лілія Володимирівна (FMF ID256551)
Лікар приймає кожного дня, з понеділка по п'ятницю в МЛДЦ «Вікторія».

Програмний модуль Astraia з 11-13 тижнів і включає в себе:
- Ультразвуковий скринінг експертного класу
- Біохімічний скринінг

Для точних результатів ці обстеження необхідно пройти одного дня!
МЛДЦ «Вікторія» являється партнером лабораторії Сінево, тому Ви зможете здати аналізи, і провести УЗД одного дня та в одному приміщенні!


Увага! Проведення пренатального скринінгу І триместру рекомендовано МОЗ України та світовими медичними спільнотами (ACOG, FMF, ISPD, ISUOG та ін.) УСІМ вагітним незалежно від віку та інших факторів ризику хромосомної патології у плода.


Запис за телефоном: 098 931 71 71